Нарада-семінар учителів, які будуть працювати у 1 класах у 2018-2019 навчального року в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»

17 січня 2018 року на базі КУ «Петрівський РЦОЗО» відбулася нарада-семінар учителів, які будуть працювати у 1 класах у 2018-2019 навчального року в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

В ході наради були розглянуті та опрацьовані питання: «Нова українська школа. Концептуальні засади реформування початкової школи», «Проектування індивідуальної освітньої траєкторії підвищення рівня професійної компетентності педагога».

Учасники мали змогу пройти Експрес-тест «Чи добре ви орієнтуєтесь у Концепції НУШ?» за посиланням http://nus.org.ua/news/tsogo-roku-u-test-pisa-vklyuchat-rozdil-globalna-kompetentnist-shho-tse/, виконати практичні вправи: «Ранкова зустріч учнів Нової української школи», «Якими мають бути вчитель та учні НУШ».

До уваги та використання в роботі педагогам було представлено огляд освітніх ресурсів та освітніх порталів для вчителів початкових класів «Де навчатись вчителям: добірка можливостей».

Учасники обговорили проведені вправи, ділилися досвідом та отримали позитивні враження від спільної роботи.

Кiлькiсть переглядiв: 35