Спільне засідання районного методичного об’єднання психологів та вчителів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

18 січня 2018 року на базі Петрівської ЗШ І ступеня, філії КЗ «Петрівське НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія», відбулося спільне засідання районного методичного об’єднання психологів та вчителів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

У ході роботи була опрацьована нормативно-правова база роботи психологів та соціальних педагогів, організації інклюзивного навчання. Учасників засідання було ознайомлено із заходами на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». Актуальними були питання «Організація пізнавальної діяльності дітей з особливими освітніми потребами», «Корекція мовленнєвого недорозвинення дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання», «Інклюзивна освіта в Новій українській школі».

Психологи та педагоги закладів загальної середньої освіти району підготували практичні заняття та вправи із корекції розвитку, розвитку мовлення, соціально-побутового орієнтування для дітей з особливими освітніми потребами. Усі педагоги були активними учасниками практичних занять та отримали позитивні враження.

Кiлькiсть переглядiв: 26