Заняття школи комп'ютерної грамотності

З метоюпідвищення фахового рівня і професійноїкомпетентностівчителів фізичної культури та трудового навчання16 січня 2018 рокуна базі комунального закладу "Петрівське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- гімназія" відбулосязаняття школи комп'ютерної грамотностіз проблеми "Використання хмарних технологій у роботі вчителя фізичної культури та трудового навчання».

Хмарні технології , а саме Google-сервісинабирають все більшої популярностіу навчально-виховному процесі будь-якого закладу освіти.Веб-інструменти дозволять урізноманітнити форми і методи організації навчання та спілкування між педагогами, педагогами та учнями, педагогами, учнями та їх батьками, оптимізувати методичну роботу вчителя, зробить навчання ефективним та цікавим.

У використанні нових технологій немає нічого страшного і непереборного, їх вимагає суспільство, вони знаходять відгук в учнів, формують когнітивні, інформаційні та діяльнісні компетенції.

Головною метою заняття школи комп'ютерної грамотності було ознайомлення слухачів із засобами онлайнових освітніх технологій, основними аспектами створення облікового запису Google, збереження інформації на Google диск, створення і редагування Google документів, презентацій, форм, спільної роботи з документами Google.
У ході теоретичної частини заняття вчителі фізичної культури та трудового навчання закладів освіти району ознайомилися із інструкціями щодо створення Google-документів, презентацій, форм, блогу.

У ході практичної частини заняття слухачі створювали облікові записи у системі Google, редагували слайд у спільній презентації, працювали з Google диском: створювали папки документів та завантажували відповідні файли, налаштовували доступ до них, створювали Google-презентації та Google-документи.
Створювали блоги та редагували їх. Слухачі отримали і домашнє завдання

Кiлькiсть переглядiв: 36